اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

ثبت ورود

Login

Username
Password
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?

ثبت

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
طراحی سایت
جمعه 3 خرداد 1398.
امروز:
الجمعة 20 رمضان 1440.
May 24 2019.

تکمیل ظرفیت کاروانهای تمتع 93 و کاروانهای مرحله دوم عمره 93-92

ˈسعید اوحدیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اعلام این مطلب افزود: تا کنون ظرفیت تمام کاروان های حج سال ۱۳۹۳ به جز استان های اصفهان و تهران تکمیل شده است.
رییس سازمان حج و زیارت از تکمیل ظرفیت ۹۲ درصد کاروان های حج سال آینده خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا ۱۵ اسفند ماه جاری ظرفیت کاروان های دو استان یاد شده نیز تکمیل شود و نیازی به فراخوان اولویت های جدید نیست.
اوحدی با بیان اینکه تا کنون دو مرحله اولویت های نام نویسی در کاروان های حج سال ۱۳۹۳ فراخوان شده اند، گفت: در مرحله نخست دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۸۴ و در مرحله دوم دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ برای نام نویسی در کاروان های سال آینده فراخوان شدند.
رییس سازمان حج و زیارت گفت: هزینه سفر به حج سال ۱۳۹۳ هفت میلیون و ۷۰۰ تا ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که در دو قسط از زائران دریافت می شود.

** تکمیل ظرفیت کاروان های مرحله دوم اعزام های عمره
اوحدی همچنین از تکمیل ظرفیت کاروان های مرحله دوم اعزام های عمره مفرده جاری که از هشتم فروردین ماه سال آینده آغاز می شود، خبر داد.
وی گفت: از آغاز مرحله نخست عمره مفرده جاری ( ۲۶ آذر ماه ) تا کنون ۳۰۰ هزار ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف شده اند.
رییس سازمان حج و زیارت یادآور شد: اعزام های مرحله نخست تا هفتم فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

اوقات شرعی