بزرگداشت روز معلم و تجلیل از مدرسان در مرکز آموزش علمی کاربردی حج و زیارت استان

بمنظور گرامیداشت روز معلم و استاد روز دوشنبه مورخه 1394/02/14، نشستی با حضور بیش از 100 تن از مدرسان و دانشجویان مرکز آموزش علمی-کاربردی حج و زیارت استان  در سالن اجتماعات دبیرستان شاهد برگزار شد. در این نشست که با حضور مقامات و مدیران ارشد استانی برگزار شد، علی اصغر اسکندرزاده، سرپرست مرکز آموزشی، ضمن خوش آمدگویی و تبریک ایام رجب ،از فعالیت های سال گذشته مرکز در ارتقاء جایگاه مدرسان این دانشگاه صحبت نمود و با تاکید بر برنامه تحولی جناب آقای دکتر اخباری، ریاست دانشگاه بویژه در حوزه های آموزشی و مدرسان، ابراز امید واری کرد که همدلی و هم زبانی هرچه بیشتر بین مدرسان و دانشگاه در جهت گسترش آموزش های مهارتی صورت پذیرد. آقای روحی، مدیر دفتر حج و زیارت استان ،یکی دیگر از سخنرانان این نشست بود. ایشان در سخنان خود با اشاره به مقام والای معلم و استاد در نظام آموزشی و در حوزه مدرسان و ارتقاء منزلت و جایگاه آنها در نظام مهارتی پرداختند.

در این جلسه ، حجه الله و المسلمین سید داود روحانی اصل از اساتید این مرکز، به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان با اشاره به جایگاه والای اساتید دانشگاه در جامعه، بیاناتی را در خصوص جنبه­های هنر آموزش و به جایگاه آن از دیدگاه اسلام اشاره کردند و ازدانشگاه جامع علمی-کاربردی استان در خصوص گسترش آموزش های مهارتی تشکر نمودند.

ضمنا ضمن برنامه مسابقه فرهنگی همای رحمت مبتنی بر سخنان گوهر بار حضرت علی (ع) و آموزه های دانشجویان با عنوان اخلاق در سفر و دانشگاه برگزار گردید . و به قید قرعه به 4 نفر از دانشجویان که جواب صحیح را داده بودند کارت هدیه نقدی اهدا شد.

در پایان مراسم با اهداء لوح و جوایز، از رئیس مرکز، معاون آموزشی پژوهشی و مدرسان نمونه استان تقدیر به عمل آمد.